Näyttelykiertopalkintojen pistetilanteen päivitys

06.07.2017 11:27

 

Hei kaikille,

hallitus on päättänyt kesällä 2017 ottaa koekäyttöön näyttelykiertopalkinnon pistetilanteen päivittämisen kotisivuille, jotta jäsenemme voivat ajantasaisesti seurata parhaan näyttelykoiran listaa pitkin vuotta. Tarkoitus on päivittää pistetilanne noin kahden kuukauden välein, vuoden 2017 loppuun asti ja mikäli kokeilu toimii hyvin, jatkamme käytäntöä myös ensi vuoden alusta. Jos kokeilusta tulee positiivisia palautetta ja kokemuksia, hallitus pohtii mahdollisuutta laajentaa tätä tulospalvelua jatkossa myös muihin kiertopalkintoihin.

Seuratkaa siis yhdistyksemme uutta facebook-sivua, jaamme tietoa sinne aina kun pistetilannetta on kotisivuillamme päivitetty. 
Mikäli seuraatte pistetilannetta suoraan kotisivuilta, löytyy päivitykset otsikon "Kiertopalkinnot" alavalikosta "2017 pistetilanne".
 

Sun ry toivottaa oikein ihanaa ja renotuttavaa heinäkuuta kaikille unkarinvinttikoirille ihmisineen!

SUN ry:n puolesta
Catarina Wikström
Puheenjohtaja